Любимівська філія комунального закладу "Софіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"Софіївської селищної ради Софіївського району Дніпропетровської області

Наші випускники

Афганская рулетка

Віктор Волошин - випускник Любимівської загальноосвітньої школи  І-ІІ    ступенів. У дитячі і роки був дотепним, розумними, кмітливим хопчиком. Школу   закінчив з похвальними листом , на "відмінно".

Після закінчення  школи вступив до Дніпропетровського технікуму, потім - армія,   Афганістан, війна. Всі його однолітки демобілізувались, а Віктора все ще чекали   мама і сестра.. Віктор з мамою зустрівся в госпіталі, хоча зустріч була сумною.   Осколки вразили ногу, а інша....., інша лишилась на далекій, чужій афганській   землі.  В 21 рік став інвалідом. Має кілька нагород за героїзм, нагороджений   орденом "За мужність".

Нині є головою  Дніпропетровського обласного об'єднання Української спілки   ветеранів Афганістану. Своє покликання він знайшов в громадській діяльності,   допомагає  і турбується про   афганців, ветеранів війни, членів сімей загиблих.   Щоб мати більше можливостей допомагати     членам спілки і жителям міста,   Віктор  Волошин став депутатом міської ради, входить до комісії міської ради з   питань освіти, культури, молоді та спорту.